Spotkania z cyklu  „Rozmowy o Karierze” organizujemy wspólnie z  firmą Oprandi Polska dwa razy do roku. Ideą imprezy kierowanej do kadry zarządzającej i pracowników działów HR jest zwrócenie uwagi na potrzebę harmonijnego łączenia obowiązków zawodowych managerów z życiem rodzinnym, promowanie społecznej odpowiedzialności biznesu i idei wolontariatu pracowniczego.

Gości zapraszamy w niedzielne przedpołudnia wraz z rodziną i dziećmi, dla których przygotowujemy atrakcję w postaci przedstawienia teatralnego lub zajęć z animatorami. Wykłady i warsztaty w ramach „Rozmów”  prowadzili  dla nas m.in. Wojciech Eichelberger, Monika Dębicka, Tomasz Kammel i Jacek Santorski.  Tradycją spotkań jest losowanie wśród gości niespodzianek przygotowanych przez prelegentów. Spotkania kończy mini-recital lub krótka prezentacja przygotowana przez stypendystów Fundacji i wspólny rodzinny brunch.

Wspieramy ideę charytatywnosci wsóród organizacji biznesowych jak i wsród indywidualnych pracowników. Promujemy zachowanie harmonii zycia zawodowego, rodzinnego oraz społecznego.